Operator wózka widłowego z UDT Opole magazyn budowlany

AAS Recruitment Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Kim jesteśmy?
Firma Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na potrzeby firm produkcyjnych. Firma świadczy dla swoich Klientów usługi z zakresu wsparcia procesu montażu / produkcji.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.aasystems.pl - gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

Miejsce pracy: Opole

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w produkcji systemów aluminiowych poszukujemy 10 operatorów wózka widłowego.

Od Ciebie wymagać będziemy:

• dyspozycyjności do pracy zmianowej od poniedziałku do soboty ( za sobotę dodatek do każdej przepracowanej godziny w wysokości 2 zł oraz dzień wolny w tygodniu)

•uprawnień na wózki widłowe potwierdzone egzaminem UDT

doświadczenia na podobnym stanowisku
obsługa skanera/ terminala - mile widziane

Zadania jakie na Ciebie czekają:

obsługa urządzeń transportu bliskiego – wózki widłowe wielokierunkowe
odbiór towaru
załadunek/rozładunek towaru
alokacja towaru na magazynie
wypełnianie dokumentacji magazynowej
właściwe przygotowanie towaru do wysyłki

Nasza oferta:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
praca dla firmy z pierwszej trzydziestki najlepszych firm w Polsce
atrakcyjny system wynagradzania
wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o dodatek nocny oraz premię frekwencyjną i kartę sodexo (przyznawane kwartalnie)
jeśli zdarzy Ci się zostać na nadgodziny zapłacimy za nie dodatkowo + 100%

JAK SIĘ DO NAS ZGŁOSIĆ:

Najlepiej zaaplikuj na to ogłoszenie lub napisz sms o treści „ OWW OPOLE” na nr 725 259 122 - a My do Ciebie oddzwonimy!

Prosimy o załączenie CV tylko w zakresie potwierdzającym nasze wymagania zawarte w ogłoszeniu.

Osoby zainteresowane współpracą z AAS Systems prosimy
o przesłanie aplikacji poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.