Operator wózka widłowego z UDT – centrum logistyczne

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Legnica, dolnośląskie

Miejsce pracy: Legnica

Miejsce pracy: Gniewomierz

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością rozwoju i późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez naszego klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w znanej, prestiżowej firmie
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy
  • Pracę na pełny etat
  • Wolne weekendy
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnego pakietu Manpower Premium

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia operatora wózków widłowych, wydane przez Urząd Dozoru Technicznego

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego: załadunek/ rozładunek w centrum logistycznym
  • Rozmieszczenie towarów w odpowiednich miejscach
  • Przygotowywanie wysyłek do klientów
  • Prowadzenie rejestru przepływu materiałów w systemie magazynowym

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials