Operator wózka widłowego wysokiego składu

Chorzów, śląskie

InterKadra Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • kierowanie wózkiem widłowym,
  • kompletacja zamówień,
  • układanie towaru,
  • drobne porządki magazynowe.

Oczekujemy:

  • uprawnienia II WJO - wózki widłowe wysokiego składu (warunek konieczny),
  • 3 miesięczne doświadczenie z pracą na wózkach widłowych (warunek konieczny),
  • książeczki sanepidowskiej (warunek konieczny),
  • chęci do pracy,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie II zmianowym po 12 godzin.

Mamy do zaoferowania:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • stawkę godzinową + premię,
  • pracę na dłuższy okres czasu z mozliwością przejęcia bezpośrednio przez naszgo Klienta,

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 13-letnim... doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka , Praca Praca na magazynie