Operator wózka widłowego wysokiego składowania - wózek boczny.

Bieniek Agnieszka

Niemcy, Großbeeren, zagranica

Nasza firma prosperuje na rynku
niemieckim jako dostawca usług
personalnych już od ponad 3 lat.

JESTEŚMY TU DLA WAS!

Niemcy, Großbeeren

Dla naszego partnera, który prężnie prosperuje na terenie Niemiec, poszukujemy pracowników na stanowisko Operator wózka widłowego wysokiego składowania - wózek boczny.

Zakres obowiązków:
- Transport, załadunek i rozładunek towarów za pomocą wózka widłowego wysokiego składowania – wózek boczny
- Ogólne prace magazynowe
- Przygotowanie zamówionego towaru do transportu.
- Załadunek i rozładunek towaru.
- Zabezpieczenie towaru przed możliwym uszkodzeniem w trakcie transportu.
- Dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy!

Pracodawca oferuje:
- Atrakcyjne wynagrodzenie - 12,00 Euro/godzinę brutto.
- Umowa na okres min. 9-ciu miesięcy.
- Ubezpieczenie niemieckie.
- Wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie.
- Legalna umowa z niemieckim pracodawcą na warunkach niemieckich.
- Pomoc polskiego koordynatora na każdym szczeblu zatrudnienia.

WYMAGANIA
- Samochód na dojazd do pracy z zakweterowania (ok. 10 - 15km).
- Doświadczenie jako Operator wózka widłowego wysokiego skłądowania - wózek boczny.
- Znajomość języka niemieckiego mile widziana.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.