Operator wózka widłowego wysoki skład

Work Service Express.

Dabrowa Górnicza, śląskie

Miejsce pracy: Dabrowa Górnicza

Zadania na stanowisku:

- praca na wózka widłowych wysokiego składu (wózki boczne)

- czynności związane z utrzymaniem magazynu

- załadunek oraz rozładunek towaru

- dowóz towaru na halę produkcyjną

- utrzymywanie porządku na magazynie

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie

- min. 2 lata doświadczenia na stanowisku operatora wózka widłowego

- doświadczenie przy obsłudze wózków bocznych wysokiego składowania

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych

- mile widziane prawo jazdy kat. B

- motywacja do pracy

- umiejętność pracy w zespole

- chęć do pracy w systemie zmianowym poniedziałku do piątku

Oferujemy:

- zatrudnienie na postawie umowy o pracę tymczasową (pełny etat)

- atrakcyjne wynagrodzenie

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy

- możliwość długofalowej współpracy

- stałą opiekę Koordynatora

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.