Operator wózka widłowego - wynagrodzenie do 3050 zł brutto

Polkowice, Głogów, Lubin, dolnośląskie

KS SERVICE Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Jakich osób szukamy?

  • posiadających uprawnienia na wózki widłowe z UDT
  • gotowych do pracy w systemie zmianowym

Zadania:

  • rozładunek towaru
  • rozlokowanie materiału na magazynie

Zapewniamy:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • wynagrodzenie do 3050 zł brutto (podstawa + premia)
  • dla chętnych szansa na dodatkowo płatne nadgodziny
  • podnoszenie kwalifikacji i nabycie cennego doświadczenia
  • zawsze terminowe wynagrodzenie
  • szkolenie wdrażające w obowiązki
  • wsparcie koordynatora personalnego i przejrzyste warunki współpracy
  • możliwość zatrudnienia u naszego Klienta po okresie próbnym

WYŚLIJ CV i zacznij pracę z nami!

Zapraszamy do kontaktu pod nr 506 561 604.

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego,... certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie