Operator wózka widłowego - wynagrodzenie do 3050 zł brutto

Agencja Zatrudnienia KS Service

Polkowice, Głogów, Lubin, dolnośląskie

Miejsce pracy: Polkowice, Głogów, Lubin

Jakich osób szukamy?

  • posiadających uprawnienia na wózki widłowe z UDT
  • gotowych do pracy w systemie zmianowym

Zadania:

  • rozładunek towaru
  • rozlokowanie materiału na magazynie

Zapewniamy:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • wynagrodzenie do 3050 zł brutto (podstawa + premia)
  • dla chętnych szansa na dodatkowo płatne nadgodziny
  • podnoszenie kwalifikacji i nabycie cennego doświadczenia
  • zawsze terminowe wynagrodzenie
  • szkolenie wdrażające w obowiązki
  • wsparcie koordynatora personalnego i przejrzyste warunki współpracy
  • możliwość zatrudnienia u naszego Klienta po okresie próbnym

WYŚLIJ CV i zacznij pracę z nami!

Zapraszamy do kontaktu pod nr 506 561 604.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.