Operator Wózka Widłowego w Koninku - bogaty pakiet benefitów - Poznań

Agencja Zatrudnienia KS Service

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Aktualnie poszukujemy Operatorów Wózka Widłowego w firmie z branży logistycznej w miejscowości Koninko (pod Poznaniem).

  • Posiadasz uprawnienia UDT na wózki widłowe?
  • Posiadasz (nawet niewielkie) doświadczenie w pracy magazynowej?
  • Pozostajesz w gotowości do pracy trzyzmianowej?
  • Posiadasz książeczkę Sanepidu? (nie jest to warunek konieczny, lecz mile widziany).

Jeśli odpowiadasz twierdząco na powyższe pytania, to znaczy, że ta oferta jest dla Ciebie!

Sprawdź, jakie zadania na Ciebie czekają:
  • rozładunek i załadunek przesyłek za pomocą wózka widłowego – 90% pracy nie jest pracą fizyczną;
  • transport towarów na magazynie;
  • kompletacja zamówień.

Z nami możesz liczyć na:
  • umowę o pracę już od PIERWSZEGO dnia oraz możliwość wieloletniej współpracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie 26 zł/h brutto + PREMIA frekwencyjna;
  • możliwość dopasowania grafiku do swoich potrzeb – praca jest trzyzmianowa (6-14, 14-22 oraz 22-6) od poniedziałku do piątku;
  • kartę jedzeniową, doładowywaną za 190 zł miesięcznie do wykorzystania w różnych restauracjach.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, w pierwszej kolejności czekamy na Twoje CV!

Kolejnym etapem jest rozmowa bezpośrednio w firmie – sprawdź miejsce pracy, nim podejmiesz ostateczną decyzję!

Jeśli masz dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń ->  503 075 956 lub 506 561 859

Napisz ->  j.kotlarek@ksservice.pl, a.rzym@ksservice.pl

Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazna Atmosfera
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.