Operator Wózka Widłowego w Długołęce poszukiwany - atrakcyjne wynagrodzenie! - oleśnica,dolnośąskie

zagranica

Agencja Zatrudnienia KS Service

Opis stanowiska pracy

Szukamy osób posiadających:
  • uprawnienia UDT na obsługę wózka widłowego
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 06:00)

Co możemy zaoferować?
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • podstawę wynagrodzenia 3 400 zł brutto
  • premię co miesiąc nawet do 500 zł
  • szkolenie wdrażające w obowiązki

Na czym polega praca?

Zajmiesz się rozładunkiem/załadunkiem towaru przy użyciu wózka widłowego (czołowego) oraz rozlokowywaniem materiału w magazynie.

Benefity:
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i... Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2020
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna