Operator wózka widłowego (UDT)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wałbrzych, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wałbrzych

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazna atmosfera
  • Praca od zaraz - sprawna, bezstresowa rekrutacja
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów pozapłącowych ManpowerGroup Premium, w tym: karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej Medicover, ubezpieczenia PZU, kuponów rabatowych do sklepów internetowych, pizzerii, restauracji, salonów fryzjerskich

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe z UDT
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Prace magazynowe
  • Załadunek i rozładunek towarów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy