Operator wózka widłowego (UDT)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Toruń

Oferta:

  • Atrakcyjne zarobki oraz premie miesięczne
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w systemie 2-zmianowym (brak nocek)
  • Możliwość obejrzenia stanowiska pracy przed podjęciem zatrudnienia

Wymagania:

  • Uprawniania na wózki widłowe (UDT) - warunek konieczny
  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia w pracy na magazynie wysokiego składowania
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Gotowość do pracy w systemie z elementami równoważnego systemu czasu pracy

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego bocznego lub czołowego
  • Obsługa skanera
  • Układanie towaru na magazynie wysokiego składowania

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy