Operator wózka widłowego |UDT I WJO| Wróblowice

Gi Group Poland S.A.

Wołów, dolnośląskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Wołów
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa wózków jezdniowych, w tym specjalizowanych
  • dostarczanie komponentów na linie produkcyjne oraz odbiór wyrobu gotowego i transport do obszaru magazynowego
  • obsługa zleceń oraz przygotowywanie wysyłek
  • załadunek i rozładunek aut ciężarowych
  • weryfikowanie stanów magazynowych oraz prowadzenie inwentaryzacji

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • uprawnień UDT I WJO
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2 zmianowym (6-18, 18-6) od poniedziałku do piątku
  • umiejętności obsługi komputera

CO OFERUJEMY?

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - bezpośrednio w firmie naszego Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • pracę na terenie miejscowości Wróblowice
  • dojazd dla pracowników z miejscowości: Malczyce, Środa Śląska, Komorniki, Błonie, Wołów, Brzeg Dolny, Wrocław
  • dofinansowanie do wakacji i posiłków oraz fundusz socjalny (m.in. bony świąteczne)
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • dodatek za transport (jeżeli miejsce zamieszkania oddalone jest o minimum 25 km)
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.