Operator wózka widłowego UDT – centrum logistyczne

Lubin, Chojnów, Złotoryja, Jawor, dolnośląskie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Gniewomierz

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością rozwoju i późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez naszego klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w znanej, prestiżowej firmie
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy
  • Pracę na pełny etat
  • Wolne weekendy
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnego pakietu Manpower Premium

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane
  • Uprawnienia operatora wózków widłowych, wydane przez Urząd Dozoru Technicznego

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego: załadunek/ rozładunek w centrum logistycznym
  • Rozmieszczenie towarów w odpowiednich miejscach
  • Przygotowywanie wysyłek do klientów
  • Prowadzenie rejestru przepływu materiałów w systemie magazynowym

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie