Opis stanowiska pracy

GEFCO Polska Sp. z o.o. to globalny ekspert w zakresie logistyki dla przemysłu i lider w logistyce motoryzacyjnej. Oferta firmy obejmuje główne usługi logistyczne (transport drogowy, morski, lotniczy, kolejowy, magazynowanie), logistykę zintegrowaną (zarządzanie opakowaniami zwrotnymi, reprezentację celną i podatkową, logistykę zaopatrzenia i dystrybucji, logistykę pojazdów gotowych), rozwiązania strategiczne 4 PL (projektowanie całościowych rozwiązań logistycznych i kompleksową obsługę klienta), a także rozwiązania dedykowane (obsługę transportów specjalnych, logistykę projektową, logistykę eventów).

Do naszego oddziału poszukujemy kandydata / kandydatki na stanowisko:

Magazynier – Operator wózków widłowych
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie, Wrocław (okolice)
Nr ref.: WRO/PM/11/2018

Firma położona jest ok 3 km od centrum Kątów Wrocławskich, przy zjeździe z autostrady naprzeciwko stacji BP.

Główne zadania

  • Wykonywanie rozładunków i załadunków
  • Przyjmowanie dostaw
  • Magazynowanie w regałach wysokiego składowania
  • Kompletacja wysyłek
  • Utrzymanie ładu i porządku w magazynie

Profil Kandydata:

  • Wymagane zaświadczenie kwalifikacyjne UDT do obsługi wózków jezdniowych, podnośnikowych
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)

Kandydatom oferujemy:

  • Wynagrodzenie 3250 zł brutto + premia miesięczna ok. 300 zł brutto
  • Wynagrodzenie zawsze na czas (do 30 danego miesiąca na koncie)
  • Od pierwszego dnia zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pierwsza umowa na czas określony, kolejna na czas nieokreślony
  • 3 zmianowy system pracy w godzinach: 6-14; 14-22; 22-6
  • Opiekę medyczną i grupowe ubezpieczenie na życie dla pracownika i rodziny
  • System benefitów: karta MultiSport, bilety do kina, teatru, imprez kulturalnych, system rabatowy
  • Karty podarunkowe dla pracownika i jego dzieci
  • „Owocowe” wtorki
  • Przyjazną atmosferę pracy

Zatrudniamy osoby w każdym wieku, kobiety i mężczyzn.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku „Aplikuj”.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

GEFCO Polska Sp. z o.o. to globalny integrator logistyczny, które... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na magazynie, Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna