Operator wózka widłowego - OD ZARAZ - atrakcyjne wynagrodzenie

German-Polish Job Center Mastalerz & Co. Sp. j.

okolice Gotha, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135

poszukuje dla swojego Klienta do zakładów na terenie wschodnich Niemiec (okolice Gotha) kandydatów/-ki na stanowiska:

Operator wózka widłowego

Zakres obowiązków

- rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych

- obsługa wózków widłowych frontowych (transport makulatury)

- prace magazynowe / porządkowe

- praca 3 – zmianowa

Oferujemy

- wynagrodzenie ok. 1700 – 1800 Euro netto/ miesięcznie

- umowa o pracę na warunkach niemieckich

- pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Wymagania

- znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację w miejscu pracy

- doświadczenie w obsłudze wózków widłowych

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane)

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie