Operator wózka widłowego / możliwość przyuczenia / 3 150 zł brutto

Agencja Zatrudnienia KS Service

Głogów, Polkowice, Lubin, dolnośląskie

Miejsce pracy: Głogów, Polkowice, Lubin

Kandydacie / Kandydatko!

Myślisz o rozpoczęciu swojej kariery na stanowisku operatora wózka widłowego?

Szukasz miejsca, gdzie mógłbyś/abyś przejść profesjonalne szkolenia, które przygotuję Cię do egzaminu UDT i jeszcze Ci za to zapłacimy?

Świetnie trafiłeś/aś! Koniecznie zapoznaj się z naszą propozycją.

Twoimi zadaniami będą:

  • rozładunek i załadunek towaru oraz rozlokowanie materiału na magazynie.

Dzięki współpracy z nami zyskasz:

  • umowa o pracę już od pierwszego dnia
  • wynagrodzenie na start do 3 150 zł brutto (podstawa + 100 zł premia)
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy na stanowisku operator wózka widłowego
  • dla chętnych szansa na ekstra płatne nadgodziny
  • podnoszenie kwalifikacji i nabycie cennego doświadczenia
  • zawsze terminowe wynagrodzenie i przejrzyste warunki współpracy
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta po okresie próbnym
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.