Operator wózka widłowego (min. 6 miesięcy doświadczenia)

Łódź, Brzeziny, Koluszki, Koluszki-Kolonia, łódzkie

LeasingTeam Professional Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Nr ref.: 0034449

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • rozładunek samochodów/ załadunek kontenerów wózkiem widłowym;
  • obsługa regałów wysokiego składowania;
  • kompletacja towarów wózkiem widłowym;
  • kontrola jakościowo - ilościowa w procesie przyjęcia i wydania;
  • inwentaryzacja towarów;

Oczekiwania:

  • doświadczenie na stanowisku Operatora Wózka Widłowego (min. 6 miesięcy) - warunek konieczny!;
  • uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych (UDT II WJO) - warunek konieczny!;
  • umiejętność obsługi skanera;

Oferta:

  • umowa o pracę;
  • stałe wynagrodzenie + premia;
  • pakiet benefitów: pakiet socjalny ZFŚS, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport, ubezpieczenie na życie, owoce w pracy w poniedziałek, w czwartek pączki w pracy;
  • miejsce pracy: Łódź, blisko autostrady A2;
  • możliwość realnego rozwoju;
  • stabilne zatrudnienie;
  • praca w systemie III-zmianowym;

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania i dostarczania firmom wysokiej... klasy specjalistów i kadry zarządzającej w obszarze IT. Spółka oferuje gotowe rozwiązania typu Fixed Price, usługi outsourcingowe Team Leasing oparte na modelu Time & Material oraz rekrutację i dobór personelu na zasadach Permanent Recruitument. IT LeasingTeam jest częścią Grupy Kapitałowej LeasingTeam.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie