Operator wózka widłowego – Magazynier

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, Środa Śląska, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław, Środa Śląska

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą
  • Wynagrodzenie: 4700 zł brutto (podstawa 4300 zł + stała premia: 400 zł miesięcznie)
  • System: 4 dni pracy + 4 dni wolnego
  • Darmowy transport z wielu miejscowości (między innymi: Wrocław, Środa Śląska, Nysa)
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe (wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Liczne benefity: dofinansowane obiady (2 dania za 5 zł), opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa MultiSport, dodatki świąteczne, paczki dla dzieci, dofinansowanie nauki języka angielskiego (100 zł na miesiąc)
  • Praca w nowoczesnym, rozwijającym się, dynamicznym środowisku

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane
  • Uprawnienia operatora wózków widłowych wydane przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT) - warunek konieczny

Zadania:

  • Obsługa wózka czołowego oraz wózków unoszących
  • Rozładunek palet z samochodów dostawczych
  • Kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanego wyrobu
  • Transport komponentów do produkcji w obrębie magazynu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy