Agencja Zatrudnienia KS Service

Operator Wózka Widłowego - Magazynier

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, Strzelce Krajeńskie

OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków należeć będzie obsługa materiałów przychodzących, wysyłanych i przechowywanych na magazynie, prowadzenie dokumentów magazynowych, rozładunek towarów przychodzących i załadunek wyrobów gotowych.

WYMAGANIA

Od Ciebie wymagamy gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym (4 brygadowym), certyfikatu uprawniającego do obsługi wózków widłowych, umiejętność pracy w zespole, minimum rocznego doświadczenie w pracy w magazynie.

OFERUJEMY

Za Twoją pracę oferujemy Ci pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej i premii, odzież roboczą oraz niezbędne narzędzia do pracy.

Więcej informacji pod numerami 506 561 585 lub 504 862 677

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.