Opis stanowiska pracy

Poszukujemy 5 operatorów wózka widłowego na magazyn sprzętu AGD w Radomsku.

Praca od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym 6-14, 14-22, 22-6.

Wymagania

Co możesz zyskać:

podstawę wynagrodzenia 21 zł brutto wzbogaconą o 20% dodatku nocnego
umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS
możliwość przejścia na umowę bezpośrednią z pracodawcą,
wypłatę zawsze na czas,

Czego od Ciebie oczekujemy:

Ukończonych 18 lat,
Uprawnień do obsługi wózków widłowych potwierdzonych egzaminem UDT
Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Firma Automotive Assembly Systems powstała jako odpowiedz na potrzeby firm produkcyjnych,... dla których jakość nigdy nie jest przypadkowa. Proponujemy Państwu usługi z zakresu wsparcia produkcji, kontroli, naprawy, podmontażu części, podzespołów i komponentów dla przemysłu wielkoseryjnego, głównie w branży motoryzacyjnej, RTV i AGD.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie