Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej AAS sp. Z o.o.( nr 24292) dla swojego klienta z branży produkcyjnej, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Opole

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

Obsługę wózka widłowego bocznego
Pobieranie/wykładanie towaru przed regały
Odpowiednia alokacja koszy na magazynie

Wymagania

Od potencjalnych kandydatów oczekujemy:

Zdolności i gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym na 4 brygady (4 dni pracy - 2 dni wolne)
Uprawnień UDT - wymóg konieczny
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Możliwość rozpoczęcia pracy OD ZARAZ

Oferujemy:

Stabilność zatrudnienia (najpierw umowa o pracę tymczasową, następnie umowę bezpośrednio z firmą)
Wynagrodzenie zasadnicze
Dodatek nocny 4,60 zł do każdej przepracowanej godziny
Premie kwartalne
Płatne urlopy i L4
Możliwość dodatkowego ubezpieczenia
Ubezpieczenie szkolne dla dzieci na preferencyjnych warunkach

Aplikuj lub zadzwoń i umów się na spotkanie: 725 259 122

Firma Automotive Assembly Systems powstała jako odpowiedz na potrzeby firm produkcyjnych,... dla których jakość nigdy nie jest przypadkowa. Proponujemy Państwu usługi z zakresu wsparcia produkcji, kontroli, naprawy, podmontażu części, podzespołów i komponentów dla przemysłu wielkoseryjnego, głównie w branży motoryzacyjnej, RTV i AGD.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
18
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta , Praca Praca na magazynie