Operator wózka widłowego I WJO

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Oferta:

  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Stabilna praca w dużej, międzynarodowej firmie
  • Pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna)
  • Bogaty pakiet socjalny Manpower Premium
  • Atrakcyjna stawka (stawka podstawowa + premia)
  • Indywidualna opieka naszego konsultanta

Wymagania:

  • Uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do soboty
  • Gotowość do pracy 3-zmianowej
  • Motywacja i samodyscyplina

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Skanowanie
  • Załadunki i rozładunki towaru
  • Przepakowywanie - streczowanie palet
  • Dostarczanie komponentów na produkcję

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy