Opis stanowiska pracy

Masz doświadczenie w operowaniu wózkami widłowymi? Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy w nowoczesnej firmie w Holandii!

Miejsce pracy: Holandia, Eindhoven

Obowiązki:
- Załadunek i rozładunek dostaw
- Dbanie o narzędzia pracy, wózek widłowy oraz przydzielone obszary magazynu
- Przygotowywanie materiałów do przechowywania lub transportu
- Bieżąca inspekcja materiałów przychodzących

Wymagania:
- Uprawnienia na wózki widłowe
- Gotowość do uczenia się technik i procesów magazynowych
- Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie w euro
• Możliwość robienia nadgodzin – zarobisz jeszcze więcej!
• Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
• Opiekę koordynatorów
• Zakwaterowanie

OTTO Work Force Europe sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa... personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji