Operator wózka widłowego - Heftruck

Timing Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Czujesz się dobrze w środowisku logistycznym? Obsługa wózków widłowych prostych to dla Ciebie żadna nowość? Posiadasz certyfikat i doświadczenie? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Zostań częścią zespołu w międzynarodowej firmie Kuehne + Nagel! Tilburg!

Podejmij pracę w Holandii z In Person już dziś i niech to będzie inwestycja w lepsze jutro! Stabilna praca czeka na Ciebie!

Zadzwoń lub aplikuj!
#TwojaPracaMaZnaczenie
#BadzDumnyZTegoCoRobisz

Stanowisko: Operator wózka widłowego – Heftruck - Tilburg

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
• Przenoszenie palet za pomocą wózka widłowego
• Sortowanie skrzynek po piwie według wielkości i koloru
• Przygotowywanie towaru do wysyłki.
• Załadunek i / lub rozładunek ciężarówek ręcznie lub za pomocą EPT

Oczekujemy:
• Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1)
• Certyfikat na wózki widłowe (lub tylko EPT/OPT)
• Doświadczenia w logistyce
• Gotowości do pracy fizycznej
• Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:
• stawka 11,36 euro
• Organizację wyjazdu
• Zakwaterowanie
• Darmowy dojazd do pracy
• Stabilne i legalne zatrudnienie
• Możliwość rozwoju w firmie
• Opiekę koordynatorów
• Dla osób mieszkających prywatnie, zwrot kosztów dojazdów do pracy

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie