Operator wózka widłowego Hamburg/Niemcy

Old School Industries Hamburg GmbH

Niemcy, Hamburg, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Old School Industries Hamburg GmbH jest prężną firmą logistyczną działającą od 2005 roku na niemieckim rynku. Firma zatrudnia głównie polskich pracowników w kilku oddziałach w Niemczech.

Poszukujemy kilku nowych pracowników na stanowisko:

Operator wózka widłowego (z doświadczeniem)

Miejsce pracy: Hamburg

Oferujemy:

• zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy w oparciu o legalną, niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

• opłacone składki w Niemczech na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne

• stawkę godzinową od 12,00 € brutto/h

• możliwość wypracowywania nadgodzin

• opiekę polskojęzycznego koordynatora i pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

• zakwaterowania darmowe w pokojach 1 lub 2-osobowych

Wymagania

• doświadczenia w pracy na wózku widłowym

• gotowości do podjęcia stałej pracy w systemie zmianowym

• własne auto

• sumienność, pracowitość, rzetelne wykonywanie zadań

Prezentacja firmy

Firma Old School Industries Hamburg GmbH jest prężną firmą logist... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
57PLN - 70PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców