Operator wózka widłowego czołowego - BONUSY!

OTTO Work Force

Niemcy, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Niemcy

Znasz niemiecki i masz doświadczenie w operowaniu czołowymi wózkami widłowymi? Mamy dla Ciebie super ofertę na dłuższy okres z możliwym DARMOWYM ZAKWATEROWANIEM! Oferta jest dostępna od zaraz, dlatego nie przegap okazji i aplikuj już teraz!

Miejsce pracy: Bedburg, Niemcy

Oferujemy:
" Atrakcyjne wynagrodzenie w euro
" Pracę na dłuższy okres
" Możliwość robienia nadgodzin - zarobisz jeszcze więcej!
" Umowę o pracę na prawie niemieckim
" Opiekę koordynatorów
" Pracę w systemie dwuzmianowym
" Darmowe zakwaterowanie przy 100% frekwencji!

Obowiązki:
" Załadunek i rozładunek dostaw
" Dbanie o narzędzia pracy wózek widłowy oraz przydzielonych obszarów magazynu
" Przygotowywanie materiałów do przechowywania lub transportu
" Bieżąca inspekcja materiałów przychodzących

Wymagania:
" Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
" Mile widziane uprawnienia niemieckie Staplerschein
" Umiejętność pracy w zespole

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.