Operator wózka widłowego bocznego (Niemcy)

OTTO Work Force

Niemcy, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Niemcy

Miejscowość: Leipzig (Lipsk)

Opis Stanowiska:
- Obsługa wózka widłowego bocznego
- Podnoszenie wózkiem przedmiotów do wysokości 6 m
- Praca głównie w systemie dwuzmianowym 06:00-14:15 / 14:05-22:20
+ możliwość nadgodzin w soboty!

Wymagania:
- Uprawnienia na wózki widłowe
- Znajomość języka niemieckiego na poziomie A1 / A2
- Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
- Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:
- Pracę od 24.09.2019!
- Atrakcyjną stawkę godzinową: 13,50 euro brutto
- Dodatek 25% do godzin nocnych (23.00-06.00)
- Tanie zakwaterowanie w pobliżu: 10 euro dziennie
- Opiekę na miejscu (polskojęzyczny koordynator)
- Niemiecką umowę o pracę tymczasową z gwarancją godzin
- Załatwienie wszystkich niezbędnych formalności do podjęcia pracy za granicą

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.