Opis stanowiska pracy

Miejscowość: Leipzig (Lipsk)

Opis Stanowiska:
- Obsługa wózka widłowego bocznego
- Podnoszenie wózkiem przedmiotów do wysokości 6 m
- Praca głównie w systemie dwuzmianowym 06:00-14:15 / 14:05-22:20
+ możliwość nadgodzin w soboty!

Wymagania:
- Uprawnienia na wózki widłowe
- Znajomość języka niemieckiego na poziomie A1 / A2
- Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
- Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:
- Pracę od 24.09.2019!
- Atrakcyjną stawkę godzinową: 13,50 euro brutto
- Dodatek 25% do godzin nocnych (23.00-06.00)
- Tanie zakwaterowanie w pobliżu: 10 euro dziennie
- Opiekę na miejscu (polskojęzyczny koordynator)
- Niemiecką umowę o pracę tymczasową z gwarancją godzin
- Załatwienie wszystkich niezbędnych formalności do podjęcia pracy za granicą

Firma OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jednym z liderów w branży doradztwa personalnego i... pośrednictwa pracy na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Firma posiada siedem oddziałów rekrutacyjnych w Polsce (Warszawa, Wrocław, Kraków, Gliwice, Gdynia, Opole, Poznań, Pruszków, Bolesławiec, Białystok, Kielce), siedzibę główną na Bielanach Wrocławskich, a także oddziały w Czechach, Słowacji, Niemczech, Holandii, Ukrainie i na Węgrzech.

OTTO Polska jest członkiem Polskiego Forum HR oraz Business Centre Club.

Firma OTTO Polska Sp. z o.o. posiada wpis do rejestru jako: agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej nr. 2590/1a, agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy za granicą u pracodawców zagranicznych obywateli polskich nr. 2590/1b, agencja doradztwa personalnego nr. 2590/2, agencja pracy tymczasowej nr. 2590/3, agencja poradnictwa zawodowego nr. 2590.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Przedział wynagrodzenia:
58,00 zł - 58,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Praca Logistyka , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie