Operator wózka widłowego bez doświadczenia!

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wieszowa, śląskie

Miejsce pracy: Wieszowa

Zadania:

- Obsługa wózka widłowego
- Załadunek i rozładunek towaru
- Wprowadzanie danych do systemu
- Dbanie o porządek w miejscu pracy
- Pomoc w drobnych pracach produkcyjnych

Wymagania:

- Uprawnienia do obsługi wózka widłowego - warunek konieczny
- Dyspozycyjność do pracy na trzy zmiany
- Sumienność i rzetelność
- Duża chęć i motywacja do podjęcia pracy stałej
- NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - WYSTARCZĄ UPRAWNIENIA NA WÓZEK WIDŁOWY

Oferujemy:

- Umowę o pracę z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę już po 3 miesiącach
- Mozliwość nabycia cennego doświadczenia w charakterze operatora wózka widłowego
- Możliwość nabycia ciekawego doświadczenia w firmie z branży motoryzacyjnej
- Pracę w przyjaznej atmosferze

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials