Operator wózka widłowego bez doświadczenia

Charlie works Sp. z o.o.

Świdnica, dolnośląskie

Charlie works Sp. z o.o. Charlie works Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Świdnica

Chcesz zatrudnić się w stabilnej firmie?

Napisz do Nas a my dostarczymy Ci informacje o ofercie pracy.

Charlie works Sp. z o.o. (nr rej 23705) szuka pracownika, na stanowisko:

Operator wózka widłowego bez doświadczenia - do 4.000 brutto

Miejsce pracy: Firma zajmująca się produkcją elementów do sprzętu AGD

Lokalizacja: Żarów, Polska (okolice Świdnicy)

Szukamy pracownika, który:

·   ma wydane w Polsce aktualne uprawnienia UDT na wózki widłowe

·   jest gotowy do pracy w systemie czterobrygadowym (6-14, 14-22, 22-6)

·   w stopniu podstawowym zna obsługę komputera

·   podstawowo zna j. polski

Zakres obowiązków:

·   odbiór i dostawa komponentów wielkogabarytowych z magazynu na produkcję

Oferujemy Ci:

· umowa o pracę bez pośredników

· wynagrodzenie podstawa plus premia – do 4.000 brutto

· pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, wczasy pod gruszą, premie świąteczne. paczki świąteczne dla dzieci i pracowników)

· możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Skontaktuj się z naszym opiekunem tej oferty pracy:

Marta - +48_696_014_236

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.