Operator wózka widłowego - bez doświadczenia/umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia KS Service

Polkowice, dolnośląskie

Miejsce pracy: Polkowice

Zakres obowiązków

Twoim zadaniem będzie rozładunek towaru z auta i rozlokowanie go na magazynie.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie jedynie uprawnień na wózki widłowe z UDT i gotowości do pracy w systemie zmianowym. Nie musisz mieć doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy.

Oferujemy

  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • solidne wynagrodzenie zasadnicze + atrakcyjna premia
  • dla chętnych możliwe dodatkowo płatne nadgodziny
  • zawsze terminowe wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • szkolenie wdrażające w obowiązki
  • wsparcie koordynatora personalnego i przejrzyste warunki współpracy

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.