Operator Wózka Widłowego - 19,50 zł/h + dodatki - podwyżka po 3 miesiacach! - Dąbie

Agencja Zatrudnienia KS Service

Szczecin, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Szczecin
Zaoferujemy Ci:
  • umowę o pracę już od pierwszego dnia
  • wynagrodzenie w wysokości 19,50 zł/h brutto
  • dodatki: 0,50 zł brutto za godzinę i 170 zł miesięcznie (za samą obecność)
  • po 3 miesiącach awans na wyższe stanowisko i podwyżka!
  • pakiet benefitów, w tym karta sportowa i ubezpieczenie grupowe
  • pełne przeszkolenie stanowiskowe

Zadania:
  • obsługa wózka widłowego w pracach magazynowych
  • pakowanie towaru, przygotowanie oraz załadunek do wysyłki

Oczekujemy:
  • uprawnień zezwalających do obsługi wózka widłowego UDT (WJO I lub II)
  • gotowości do pracy w systemie 2 i 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • odpowiedzialności, zaangażowania i chęci podjęcia współpracy na lata

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • System premiowy
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy