Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 10/12/2018.

Operator wózka ciągnikowego/Pracownik Magazynu Bez doświadczenia!

Siewierz, śląskie

Electrolux Poland

Opis stanowiska pracy

Poszukujesz pracy? Zgłoś się do nas!!!

 Electrolux Poland Sp. z o. o., wiodąca firma produkująca urządzenia gospodarstwa domowego z oddziałem w Siewierzu poszukuje aktualnie kandydatów do pracy na stanowisku:

OPERATOR WÓZKA CIĄGNIKOWEGO/PRACOWNIK MAGAZYNU

Zadaniem osoby pracującej na wymienionym stanowisku jest rozwożenie komponentów na linie produkcyjne oraz wykonywanie prac magazynowych.

Wymagania

Jakie wymagania trzeba spełnić, by stać się naszym pracownikiem

Brak doświadczenia nie stanowi dla nas problemu- wszystkiego Cię nauczymy!

Jedyne, czego wymagamy od osób aplikujących na wskazane stanowisko to:

  • prawo jazdy kat. B
  • CHĘCI DO PRACY!!!

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą- nie zwlekaj, aplikuj już dziś!

Co zyskujesz będąc naszym pracownikiem?

  • uczciwą umowę o pracę na czas określony- bezpośrednio przez Electrolux!!!
  • dostęp do atrakcyjnego pakietu socjalnego
  • możliwość skorzystania z transportu pracowniczego
  • atrakcyjny system premiowania
  • bezcenne doświdczenie!

Electrolux jest największym na świecie producentem urządzeń gospodarstwa domowego i... urządzeń profesjonalnych sprzedającym rocznie ponad 40 milionów produktów w ponad 150 krajach. W oparciu o wnikliwe badania konsumenckie, Electrolux tworzy innowacyjne urządzenia o przemyślanym wzornictwie, które zaspakajają rzeczywiste potrzeby konsumentów i profesjonalistów. Produkty Electrolux – piekarniki, płyty, chłodziarki, zmywarki, pralki, suszarki, odkurzacze i kuchenki – sprzedawane są pod tak znanymi markami jak: Electrolux, AEG, Zanussi, Eureka i Frigidaire. Firma zatrudnia ponad 51 000 pracowników.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka