Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/12/2018.

Operator węzła betoniarskiego i ładowarki

Poznań, wielkopolskie

Lafarge Cement S.A.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

  • Produkcja mieszanki betonowej zgodnie z recepturami i wytycznymi w zakresie zapewnienia jakości produkowanej mieszanki betonowej,
  • Zapewnianie odpowiedniej ilości surowców do produkcji oraz ich inwentaryzacja,
  • Nadzór nad stanem technicznym maszyn i urządzeń,
  • Nadzór nad dokumentacją dostaw,
  • Ścisła współpraca z Działem Jakości,
  • Utrzymywanie porządku na miejscu pracy,
  • Obsługa klienta.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne,
  • Doświadczenie w pracy stanowisku produkcyjnym, mile widziane na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi ładowarki klasa II,
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi węzła betoniarskiego,
  • Znajomość branży budowlanej,
  • Umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu Office,
  • Dyspozycyjność, komunikatywność, zaangażowanie, uczciwość i otwartość na zmiany.

Grupa LafargeHolcim to światowy lider w przemyśle materiałów budowlanych. Oferujemy... szeroki wachlarz usług oraz rozwiązań dla budownictwa, infrastruktury, przemysłu paliwowego oraz gazownictwa. Działamy w ponad 80 krajach na świecie, gdzie zatrudniamy około 80000 pracowników.

W Polsce jako Lafarge istnieje od 20 lat. Posiadamy ponad 50 zakładów produkcyjnych, m.in.: cementownie, kopalnie i przeładownie kruszyw oraz wytwórnie betonu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji