Оператор виробництва/ Operator produkcji

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Skierniewice, Łódź, Piotrków Trybunalski, Sieradz, łódzkie

Miejsce pracy: Skierniewice, Łódź, Piotrków Trybunalski, Sieradz

Місце роботи: Скірневіце / Miejsce pracy: Skierniewice

Oferta:

  • Umowa o pracę tymczasową
  • Bezpłatne mieszkanie
  • Możliwość pracy w nadgodzinach

Пропонуємо:

  • Тимчасовий трудовий договір
  • Безкоштовна квартира
  • Можливість працювати понаднормово

Wymagania:

  • Mile widziana znajomość języka polskiego

Очікування

  • Вітається знання польської мови

Zadania:

  • Pomoc przy obsłudze maszyn produkcyjnych
  • Pakowanie produktu

Обов"язки

  • Допомога у обслуговуванні преса та печей
  • Упаковка продуктів

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials