Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/11/2018.

Operator - ustawiacz maszyn

Pszczyna ( Bielsko-Biała, Tychy, Katowice, Oświęcim, Żory), śląskie

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • stawianie maszyn i urządzeń na kolejne warianty produkcyjne
  • drobne naprawy, przeglądy i konserwacje
  • współpraca Działem Utrzymania Ruchu

Wymagania:

  • wykształcenie min. zasadnicze, preferowane średnie techniczne w zakresie: mechanik, elektronik, automatyk, mechatronik etc.
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej minimum 1 rok
  • mile widziane doświadczenie w ustawianiu maszyn na rożne warianty produkcyjne
  • mile widziane doświadczenie w zakresie naprawy maszyn i urządzeń
  • mile widziane uprawnienie do 1kV
  • praktyczna znajomość zagadnień elektroniki, mechaniki, pneumatyki i mechatroniki
  • obsługa komputera i urządzeń pomiarowych
  • znajomość rysunku technicznego

Zakłady Mięsne Henryk Kania to firma, gdzie mistrzostwo masarskie i nowoczesne metody... zarządzania zasobami ludzkimi pozwalają profesjonalnie rozwijać biznes, stwarzając warunki dla rozwoju zawodowego pracowników, studentów i stażystów, a także uczą zawodu mistrza masarskiego.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Automatyka , Praca Praca na produkcji , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie