Operator/Ustawiacz Maszyn (proces hartowania)

Gi Group Poland S.A.

Ujazd, opolskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Ujazd
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa maszyn sterowanych numerycznie (proces hartowania indukcyjnego)
  • wykonywanie przezbrojeń linii produkcyjnej, ustawianie parametrów po przezbrojeniach
  • dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn
  • nadzór nad produkcją seryjną detali w procesie hartowania indukcyjnego (hartowanie, odpuszczanie, mycie, prostowanie)
  • udział we wdrożeniu nowych technologii i optymalizacji produkcji
  • kontrola jakości detali

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • umiejętności realizacji zadań technicznych
  • wykształcenia o profilu zawodowym lub technicznym (np. operator CNC, ślusarz, tokarz)
  • umiejętności czytania rysunku technicznego (w podstawowym zakresie)
  • mile widziane doświadczenie ze sterowaniem Sinumerik
  • mile widziana podstawowa wiedza nt. procesów obróbki cieplnej lub obróbki plastycznej metali (na zimno i gorąco)

CO OFERUJEMY?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę Klienta
  • bezpłatny transport pracowniczy (m.in. z: Góry św. Anny, Zdzieszowic, Leśnicy, Zawadzkiego, Strzelec Opolskich, Kędzierzyna- Koźle)
  • możliwość uzyskania premii jakościowej oraz frekwencyjnej
  • szybką ścieżkę rekrutacji
  • możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego, karty Multisport, prywatnej opieki zdrowotnej na preferencyjncyh warunkach

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy