OPERATOR/USTAWIACZ MASZYN ETYKIETUJĄCYCH I DOZUJĄCYCH (NR 0221)

AVISEA KRZYSZTOF SZOSTAK

Kruszyn Krajeński, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0221

Obowiązki:

Zakres obowiązków:
Praca przy maszynach :
- automatach etykietujących
- półautomatach dozujących rzadziej
- obsługa elektrycznego wózka widłowego rzadko (możliwość zrobienia uprawnień), na początek nie jest konieczna
- umiejętność pracy w zespole

Wynagrodzenie : 3500 brutto / miesiąc

Jest możliwość przyuczenia, wdrożenia i zapoznania się z maszynami nowego pracownika który jeszcze nie miał kontaktu z tego typu urządzeniami.

Informacje dodatkowe
Zakład położony jest w miejscu słabo skomunikowanym więc konieczne może się okazać posiadanie własnego samochodu

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania : wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne o profilu elektromechanicznym, mechanicznym lub elektrycznym bądź podobnym , zmysł techniczny, precyzyjność oraz dokładność w działaniu , odpowiedzialność.

Miejsce pracy: Szosa Szubińska 24, 86-005 Kruszyn Krajeński, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV prosimy składać na email : cv@avisea.pl Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AVISEA moich danych osobowych zawartych w CV lub innych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a) ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r." Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy: Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, że: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AVISEA Krzysztof Szostak, z siedzibą w Kruszynie Krajeńskim (adres: ul. Szosa Szubińska 24, 86-005 Kruszyn Krajeński), adres e-mail: biuro@avisea.pl 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt c) RODO oraz art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 3. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom. 4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres trzech miesięcy od daty zakończenia procesu rekrutacji chyba, że przechowywanie danych osobowych przez okres dłuższy wymagane jest przepisami prawa. 5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem w granicach określonych w przepisach prawa. 6. Posiada Pani/Pan Prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących, naruszają przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 7. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych w zakresie określonym przepisami prawa pracy jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne. Nie podanie danych obligatoryjnych może uniemożliwić bądź utrudnić udział w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. 8. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. 9. Pani/Pana dane osobowe przekazane w celu rekrutacji nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy