Operator - ustawiacz maszyn do wykrawania i gięcia (Bihler)

Gotec Polska Sp. z o.o.

Środa Śląska, k., Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma GOTEC Polska Sp. z o.o. –  z siedzibą w Komornikach k/Środy Śląskiej działająca w branży motoryzacyjnej, specjalizująca się w obróbce mechanicznej,  uszlachetnianiu powierzchni, odtłuszczaniu metalowych części i przygotowywaniu ich do procesu wulkanizacji - poszukuje do zakładu w Środzie Śląskiej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Komorniki / Środy Śląskiej woj. dolnośląskie

ZADANIA:

  • Samodzielne przezbrajanie, ustawianie i obsługa maszyn do wykrawania i gięcia firmy Bihler typu RM30- RM80, GRM
  • Montowanie przyrządów, narzędzi tłocznych na prasach i automatach tłoczących
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek w czasie procesu produkcyjnego
  • Nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego na obsługiwanej maszynie
  • Przestrzeganie norm jakościowych oraz celów produkcyjnych
  • Kontrola wyprodukowanych elementów
  • Kontrola i dokumentacja bieżących procesów produkcyjnych
  • Ciągła optymalizacja procesów produkcyjnych oraz konserwacja i naprawa maszyn

WYMAGANIA:

  • Umiejętności obsługi maszyn i urządzeń warsztatowych (m.in. szlifierka do płaszczyzn)
  • Znajomości zasad konstrukcji i technologii narzędzi do gięcia, wykrawania i tłoczenia
  • Podstawowej wiedzy o procesie wykrawania i tłoczenia
  • Znajomości obsługi pras hydraulicznych i mimośrodowych
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Zdolności analitycznego myślenia
  • Samodzielności i odpowiedzialności za wykonywane zadania

OFERUJEMY:

  • Odpowiedzialną i interesującą pracę z możliwością rozwoju zawodowego,
  • Pracę w firmie o międzynarodowych standardach ze stabilną pozycją na rynku,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
  • Możliwość zdobywania uprawnień i kwalifikacji zawodowych oraz awansu stanowiskowego,
  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i osiąganych wyników,
  • Pakiet socjalny.

Informacje dodatkowe:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą APLIKUJ

Prezentacja firmy

Gotec Polska Sp. zo.o.<br/>Komorniki ul. Polna 7<br/>55-300 Środa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Inne