Operator - Ustawiacz maszyn CNC

don Uitzendgroup

Niemcy, Nürnberg, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • Obsługa maszyn CNC
  • Operowanie i Ustawienie maszyny w Heidendaim, Sinumeric - Siemens, Fanuc, Mazatrol i inne
  • Wymiana narzędzi
  • Ustawienie maszyn
  • Korekty w ustawieniu

Wymaganie

  • Doświadczenie w obsłudze i ustawianiu maszyn CNC w Heidendaim, Sinumeric - Siemens, Funac, Mazatrol i inne
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość j. niemieckiego lub Angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B i własny środek transportu mile widziane!
  • Gotowość do podjęcia pracy za granicą od zaraz

Oferujemy

  • Pracę od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
  • Długofalowe zatrudnienie
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Warunki mieszkaniowe (opłacone przez Pracodawce) - własny pokój, internet
  • Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek
  • Pomoc polskojęzycznego opiekuna

W przypadku wszystkich wakatów w NL i DE obowiązują następujące warunki:

  • Wszystkie niezbędne zakwaterowanie zostaną dostarczone i opłacone przez don bv.
  • Nasza agencja zapewnia każdemu kandydatowi własny pokój, pokoje nie muszą być udostępniane!!
  • Urządzenia do gotowania i mycia muszą być udostępniane innym kolegom.
  • Kandydaci zostaną zarejestrowani w holenderskim lub niemieckim ubezpieczeniu zdrowotnym (NL - 22,00 € tygodniowo dla HollandZorg, zostanie zwrócony po kilku miesiącach od urzędu podatkowego w Holandii).
  • Cotygodniowa wypłata wynagrodzenia tylko na konto bankowe kandydata.
  • Wymaganymi językami dla wszystkich wolnych miejsc pracy są angielski lub niemiecki.

Prezentacja firmy

Since over 15 years, don uitzendgroep has grown from a pioneering... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Automatyka, Praca Inne