Operator Urządzeń Obróbki Maszynowej- tokarz, frezer

Gi Group Poland S.A.

Stalowa Wola, podkarpackie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Stalowa Wola
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • umiejętność doboru narzędzi i parametrów
  • dokładność
  • sumienność
  • zaagnażowanie

CZEGO OCZEKUJEMY?

Wymagania:

·       Doświadczenia zawodowego na stanowisku produkcyjnym -mile widziane
·       Wykształcenie: zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne (operator maszyn sterowanych numerycznie-mile widziane)
·       Uprawnienia operatora urządzeń dźwigowych i operatora suwnicy z poziomu roboczego (mile widziane)
·       Uprawnienia kierowcy wózka widłowego (mile widziane)

CO OFERUJEMY?

Oferujemy:

.       Praca w systemie 2-zmianowym, wolne weekendy,
.       Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
·       Pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie,
·       Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
·       Pakiet benefitów (m. in. pracowniczy program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, karta multisport, dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych)
·       Atrakcyjne warunki zatrudnienia

502527841]]>
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.