Operator Techniczny - 3 zmiany

Pabianice k. Łódź, łódzkie

Adamed Pharma

Opis stanowiska pracy

Za co będziesz odpowiadać:

  • Przygotowanie urządzeń i pomieszczeń do procesu produkcji,
  • Przezbrojenie obsługiwanych urządzeń,
  • Opiekę nad procesem nawarzenia i granulowania,
  • Realizację planów higieny pomieszczeń i urządzeń produkcyjnych,
  • Wypełnianie dokumentacji rejestrującej wykonane prace przy procesie produkcji.

Wymagania

Co jest dla nas ważne:

  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Doświadczenie w pracy na produkcji w firmie farmaceutycznej, FMCG,
  • Chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym (3 zmiany).

Adamed to polska firma farmaceutyczno-biotechnologiczna, która jest producentem około 580... produktów oferowanych pacjentom w 65 krajach na świecie.
Obecnie zatrudnia ponad 2000 osób. Od 2001 r. firma przeznaczyła 1,2 mld zł na inwestycje i działalność badawczo-rozwojową. Tworzy konsorcja naukowo-przemysłowe z wiodącymi uczelniami oraz instytutami naukowymi.
Adamed znajduje się w pierwszej dziesiątce największych firm farmaceutycznych działających w Polsce.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji , Praca Praca na magazynie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis