Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/09/2018.

Operator szlifierki/frezarki/suwmiarki - od zaraz - 19 zł/godz.

Poznań, Sady, Kobylniki, Tarnowo Podgórne, Rokietnica, Plewiska, Baranowo, Wysogotowo, wielkopolskie

KS SERVICE

Opis stanowiska pracy

Zakres Twoich obowiązków będzie obejmował:

  • docinanie produktu produkcyjnego
  • obsługę elektronarzędzi (szlifierka/frezarka/suwmiarka)
  • dbanie o odpowiedni przebieg produkcji
  • inne prace zlecone przez przełożonego (np. ostrzenie narzędzi)

Korzyści ze współpracy z nami:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę (po 3 miesiącach okresu próbnego, w którym umowa zlecenie)
  • wynagrodzenie godzinowe 19 zł brutto
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach (6-14 i 10-18)
  • szkolenie wdrażające do pracy
  • pracę w zgranym zespole!

Nasze oczekiwania:

  • znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie mile widziane, ale nie wymagane!

Czekamy właśnie na Ciebie:

  • kliknij teraz przycisk "aplikuj"
  • zadzwoń: 503 075 956
  • napisz e-mail: k.stefaniak@ksservice.pl
  • zapraszamy do naszego biura: KS Service Oddział w Poznaniu, ul. Libelta 22/5, 60-101 Poznań

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego,... certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Inżynieria , Praca Praca dla studenta