Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy osób na stanowisko Operator Suwnicy na prefabrykacji.

Firma zajmuje się produkcją elementów betonowych oraz schodów.

Zakres obowiązków:
- transport za pomocą suwnicy z poziomu 0 dużych i ciężkich elementów betonowych,
- obsługa wózka widłowego (przewożenie elementów)

Oferujemy:
- umowa z pełnym pakietem ubezpieczeń;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- długoterminowe zatrudnienie;
- darmowe zakwaterowanie 300 metrów od zakładu;
- codzienne wsparcie koordynatora z Polski .

Wymagania

Wymagania:
- uprawnienia operatora suwnic;
- uprawnienia na wózki widłowe;
- doświadczenie na stanowisku;
- chęci do pracy oraz sprawności fizycznej.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu 735 933 892

HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na międzynarodowym... rynku pracy. Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
8.000,00 zł - 9.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Inne , Praca Praca fizyczna