Operator suszarni w nowootwartej elektrociepłowni - Stanowice

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Agencja Zatrudnienia KS Service

Opis stanowiska pracy

Pracuj z nami!

Będąc naszym pracownikiem zyskasz dobrze płatną pracę wzbogaconą systemem premiowym, solidne przygotowanie do pracy na podstawie cyklu wdrożeniowego, wiele dni wolnych dla siebie (pracujemy w systemiem 2na2 - 2 dni pracy = 2 dni wolnego) oraz możliwość rozwoju!

Twoja praca będzie polegała na:
  • nadzorze lini produkcyjnej i proesów produkcji pelletu drzewnego
  • konserwacji maszyn i usuwaniu zarówno drobnych usterek jak i poważniejszych awarii

Jeżeli jesteś gotowy na powyższe wyzwania i uważasz, że świetnie sprawdzisz się jako nasz pracownik na tym stanowisku a dodatkowo posiadasz uprawnienia gr.1 (min. do 1kV) i masz już doświadczenie na podobnym stanowisku...

Benefity:
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • System premiowy
  • Rozwój

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i... Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Energetyka , Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis