Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/0009

Obowiązki:

a.Dbałość o należyty stan maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu oraz porządek i ład w miejscu pracy
b.Utrzymanie w sprawności technicznej przydzielonego sprzętu
c.Przestrzeganie terminów przeglądu sprzętu
d.Zgłaszanie przełożonemu zauważone nieprawidłowości sprzętu
e.Prowadzenie karty pracy sprzętu
f.Comiesięczne rozliczenie pobranego 0paliwa, smarów i olejów
g.Wykonywanie4 drobnych napraw przydzielonego sprzętu technicznego
h.Przestrzeganie podczas pracy przepisów bhp i przepisów ruchu drogowego
i.Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne oraz materiały do wykonania obsługi rocznej
j.Przestrzeganie terminów obsługi technicznej
k.Garażowanie maszyny w miejscu do tego przeznaczonym oraz utrzymywanie właściwego porządku w miejscu garażowym

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • operator sprzętu robót ziemnych
  • prawo jazdy B

Wykształcenie:

  • zasadnicze branżowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • [Inne] : Przyjęcie obowiązku wynikającego z art. 59a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 1967r. o powszechnym obowiązku obrony Rzeczpospolitej tj. pracownik będzie zobowiązany do przyjęcia pracowniczego przydziału mobilizacyjnego! Poddanie się procedurze sprawdzającej zgodnie z ustawą o ochronie informacji niejawnych. Pracodawca wypłaca dodatek za staż pracy. Wymagane dokumenty: www.44wog@wp.mil.pl

Miejsce pracy: SKŁADOWA 10, 66-016 Czerwieńsk, powiat: zielonogórski, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty:a.List motywacyjny + CVb.Kwestionariusz osobowy - wzór na stronie internetowej 44 WOGc.Dokumenty potwierdzające wykształcenie, staż pracy, uprawnienia: do wglądu w trakcie rozmowy rekrutacyjnejWymagane dokumenty aplikacyjne należy przesłać na adres mailowy 44 WOG w tytule Nabór na stanowisko OPERATOR SOI GZ Czerwieśńk w terminie do dnia 28 lutego 2022r. godz. 1300 lub na adres: 44wog.kadry@ron.mil.pl Aplikacje, które wpłyną po wyżej określonym terminie oraz bez klauzuli zgody nie będą rozpatrywane. Pracodawca zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane aplikacje.CV opatrzone klauzulą zgody: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym razie możesz wycofać zgodę kontaktując się z nami. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy