OTTO Work Force OTTO Work Force

Operator RMA

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Holandia

Dla naszego Klienta z branży logistycznej. Poszukujemy kandydatów chętnych do rozpoczęcia pracy w miejscowości Venray, przy pracach magazynowych. Nasz Klient jest liderem rozwiązań outsourcingowych w logistyce. Integruje czynności produkcyjne, transportowe, systemy e-biznes, marketing e-biznes i programy do obsługi klienta. Oddział zajmuje się głównie magazynowaniem i zarządzaniem zwrotami.

Kompetencje:
• Wymagana znajomość języka angielskiego
• Znajomość któregokolwiek z systemów MRP – znajomość programu SAP będzie atutem (nie jest jednak konieczne)
• Wymagana podstawowa znajomość programu Excel
• Chęć do nauki, dokładność, umiejętność pracy w zespole

Opis stanowiska:
• przeprowadzanie drobnych kontroli towarów
• praca w systemie SAP oraz związane z nim czynności – rezerwacje, przesunięcia magazynowe towarów,
• sprawdzanie stanów magazynowych
• raportowanie w programie Excel
• usuwanie usterek/rozpakowywanie

Oferujemy:
• pewne wynagrodzenie
• umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
• pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii
• obsługę polskich koordynatorów
• zakwaterowanie
• dojazd do pracy
• ubezpieczenie
• możliwość zdobycia doświadczenia w znanej międzynarodowej firmie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.