OPERATOR PROGRAMISTA OBRABIAREK CNC

PPHU "Royal Star" Krzysztof Pawełek

Mielec, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/0062

Obowiązki:

Bieżąca obsługa maszyn sterowanych cyfrowo, tworzenie programów sterujących dla obrabiarek CNC (preferowany FANUC), wykonywanie produkcji seryjnej na centrach obróbczych, pomiary kontrolne materiałów i wyrobów w trakcie i po obróbce, monitorowanie procesu produkcji i technologii oraz racjonalnej gospodarki materiałami i surowcami wykorzystywanymi w produkcji, dobór odpowiedniego programu (paramterów skrawania, narzędzi, itp.), załadunek i rozładunek maszyny, samodzielny dobór i wymiana narzędzi, realizacja zleceń zgodnie z planem produkcji, kontrola wykonanych detali zgodnie z rysunkiem technicznym (wymiarowa i jakościowa, w trakcie i po obróbce), podstawowa konserwacja maszyny i przyrządów zgodnie z instrukcjami obsługi, współpraca z działem technicznym.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, techniczne
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne
  • zasadnicze zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie obróbki skrawaniem, bardzo dobra znajomość technologii frezowania CNC, znajomość systemu sterowania FANUC oraz oprogramowania NX, mile widziana umiejętność obsługi maszyn pomiarowych, umiejętność poprawnego czytania dokumentacji technicznej, zdolności organizacyjne i samodzielne, zaangażowanie w powierzone prace i zadania.

Miejsce pracy: Lotniskowa 16, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie Cv za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres praca@royal-star.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy