OPERATOR / PROGRAMISTA MASZYN CNC DREZNO

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Niemcy, Drezno, zagranica

Opis stanowiska pracy

Korzystaj z wieloletniego doświadczenia i aktywnie współtwórz sukces firmy. Nasi wieloletni klienci czekają na Twoje wsparcie!

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w ramach długoterminowego zatrudnienia,
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • comiesięczną premię motywacyjną 50 Euro netto,
  • premię 300 Euro po przepracowaniu 3 miesięcy,
  • bezpłatne ubranie robocze lub zwrot kosztów zakupu w wysokości 100 Euro rocznie,
  • dodatki urlopowe i świąteczne,
  • dodatki do firmowych systemów emerytalnych,
  • ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, na wypadek bezrobocia oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • do 30 dni płatnego urlopu,
  • pomoc w organizacji zakwaterowania - pokoje jednoosobowe (koszt do 20 Euro za noc),
  • możliwość wypłaty cotygodniowych zaliczek,
  • telefoniczną pomoc polskiego koordynatora.

Obowiązki:

  • obsługa maszyn CNC w oparciu o rysunek techniczny
  • dokonywanie pomiarów wykonanych detali
  • obróbka końcowa części i kontrola jakości
  • konserwacja i serwisowanie maszyn CNC

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w obsłudze sterowników CNC
  • umiejętność czytania rysunków technicznych

Prezentacja firmy

Dremo Personaldienstleistung GmbH to niemiecka firma powstała w 1996 rok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy