Operator/programista CNC

Workpower Oy

Turku, zagranica

Opis stanowiska pracy

Chcesz pracowac w stabilnej firmie w Finlandii, gdzie doswiadczenie i umiejetnosci zostaja doceniane? Komfortowe warunki pracy oraz wynagrodzenie adekwatne do umiejetnosci. Zainteresowalam Cie? Czytaj dalej:)

Dla naszego klienta z poludnia Finlandii z Turku poszukujemy operatora/ programistę CNC.

Wytaczarka TOS WRD x=13000mm y=6000mm z oprogramowaniem
Heidenhain TNC 135 - 530, max: x = 5000, y = 2500, z = 2200.
Poszukiwana osoba z duzym doswiadczeniem i umiejetnoscia programowania
zarobki 17-18e/brutto.

Oferujemy:

Zorganizujemy i opłacimy Twój przyjazd do pracy.
Zapewniamy wyposażone mieszkanie.
Miejsce pracy oraz podstawowe usługi są w pobliżu mieszkania.
Pomagamy we wszystkich sprawach urzędowych dotyczących pracownika.
Zapewniamy ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków.
Praca całkowicie na warunkach fińskich.
Korzystasz ze wszystkich socjalnych przywilejów w Finlandii.
W razie potrzeby można liczyć na pomoc naszego tłumacza.
​Wynagrodzenie do uzgodnienia.

Wymagania

Znajomość rysunku tech. oraz przyrządów pomiarowych.
Udokumentowany staż pracy (min. 3 lata).
Język angielski komunikatywny.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy