Opis stanowiska pracy

- obsługa i programowanie specjalistycznych frezarek
- programownie w CAM / MasterCAM
- frezowanie pojedynczych elementów wielkogabarytowych
- szwedzka umowa o pracę
- możliwość pracy bezpośrednio u szwedzkiego pracodawcy po okresie próbnym
- praca zmianowa/ elastyczne godziny pracy
- możliwość nadgodzin po wdrożeniu się w pracę
- zwrot kosztów dojazdów do pracy (własny samochód)

Wymagania

- kilkuletnie doświadczenie pracy na podobnym stanowisku- programowanie w CAM (mile widziane MasterCAM)
- doświadczenie pracy na frezarkach 3 i 5 osiowych
- mile widziane doświadcznie z pracy w systemie operacyjnym Heidenhain
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- samodzielność i sumienność
- wyższe wykształcenie / policealne
- gotowość do rozmowy kwalifikacyjnej przez skype z przyszłym pracodawcą
- dokładność i dbałość o jakość wykonania
-chęć pracy na stale / relokacja do Szwecji
- mile widzine doświadcznie pracy z manualnego wyrobu narzędzi/ obsługi suwnic i wózka widłowego
- własny samochód

Montico jest autoryzowaną agencją pracy tymczasowej i firmą kształcenia zawodowego w... Szwecji. Oferujemy usługi pracy tymczasowej, rekrutacje, kursy, doradztwo rozwoju i zmian w firmie. Z 20 letnim doświadczeniem jesteśmy gruntownie umocowani w branży i posiadamy około 650 pracowników na terenie Szwecji.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy:
6 miesięczny okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Przedział wynagrodzenia:
69,00 zł - 69,70 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Premie, dodatki:
nadgodziny
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca Inżynieria , Praca Praca na produkcji , Praca Automatyka