Operator - Programista CNC

MONTICO AB

Szwecja, zagranica

Opis stanowiska pracy

- obsługa i programowanie specjalistycznych frezarek
- obsługa i progrmowanie frezarek i tokarek
- programownie w CAM / MasterCAM lub GibbsCAM
- frezowanie pojedynczych elementów wielkogabarytowych
- produkcja pojedynczych elementów
- doświadczenie pracy w różnych materiałach
- szwedzka umowa o pracę
- możliwość pracy bezpośrednio u szwedzkiego pracodawcy po okresie próbnym
- zwrot kosztów dojazdów do pracy (własny samochód)

Wymagania

- kilkuletnie doświadczenie pracy na podobnym stanowisku- programowanie w CAM
- mile widziane doświadczanie pracy w Mazatrol
- mile widziane doświadcznie z pracy w systemie operacyjnym Heidenhain
- doświadczenie pracy na frezarkach 3 i 5 osiowych
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- samodzielność i sumienność
- wyższe wykształcenie / policealne
- gotowość do rozmowy kwalifikacyjnej przez skype z przyszłym pracodawcą
- dokładność i dbałość o jakość wykonania
-chęć pracy na stale / relokacja do Szwecji
- mile widzine doświadcznie pracy z manualnego wyrobu narzędzi/ obsługi suwnic i wózka widłowego
- własny samochód

Prezentacja firmy

Montico jest autoryzowaną agencją pracy tymczasowej i firmą kształcenia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
6 miesięczny okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
60PLN - 70PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
nadgodziny
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Automatyka