Operator - Programista CNC (frezarka 7 osiowa)

Szwecja, zagranica

Baltix.se Sp. z o.o. Sp.k

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Obsługa i programowanie frezarki FTP Sirio M40 ze sterownikiem Heidenhain TNC 426
  • Frezowanie pojedynczych elementów wielkogabarytowych (m.in. prototypy)
  • Kontrola jakości wykonanych elementów - pomiary

Wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia jako frezer CNC ze sterowaniem Heidenhain
  • Min. 3 lata przy produkcji jednostkowej wielkogabarytowej
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn 5 lub 7 osiowych
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny) lub szwedzkiego
  • Duża dokładność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Zakwaterowanie i przejazdy (plus kilometrówka dla osób jadących własnym autem)
  • Dodatkową prywatną opiekę medyczną (po okresie próbnym)
  • Odzież roboczą
  • Długofalową pracę w systemie rotacyjnym 6/2 tygodnie
  • Program „Premia za polecenie”
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Baltix.se Sp. z o.o. Sp.k. specjalizuje się w obsłudze firm skandynawskich, ceniących... wykwalifikowanych pracowników z Polski.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Automatyka , Praca Elektronika / Telekomunikacja